Vitis Pharma Sp. z o.o. należy do grupy Dicofarm, włoskiej firmy będącej liderem w sprzedaży produktów dla dzieci: leków, wyrobów medycznych, suplementów diety i żywności specjalnego przeznaczenia medycznego.

Filozofia firmy Vitis Pharma oparta jest na tradycji, wysokiej jakości i innowacyjności oferowanych produktów. Kładziemy bardzo duży nacisk na badania naukowe, jako podstawę rozwoju produktów i budowanie oferty dającej najwyższą jakość dla pacjentów.

W Vitis Pharma ciągle rozwijamy badania kliniczne naszych produktów, co pozwala nam zapewnić maksymalną skuteczność z zachowaniem najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa. Dzieje się tak dzięki temu, że gwarantujemy produkty certyfikowane, potwierdzone międzynarodowymi patentami oraz współpracujemy z siecią doradców naukowych i uniwersytetami na całym świecie.

Współpraca ta pozwoliła między innymi na zgromadzenie i zaktualizowanie obszernej literatury naukowej na temat wszystkich naszych produktów, będącej odzwierciedleniem ich istotnej wartości naukowej.

Nasz serwis używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.